Exkluzivní projekt Rezidence na Skalce

Zobrazit specifikace domu

Rezidence na Skalce

Prodej rodinného domu/vily s možností využití jako komerční nemovitost

Cena k prodeji: 39 900 000 Kč

731 321 013

Rezidence na Skalce

Přímý majitel nabízí k prodeji luxusní třípodlažní RD/vilu po celkové rekonstrukci v klidné lokalitě původní zástavby městské části Strašnice. Dům se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra A – Skalka. Cílem rekonstrukce bylo nabídnout zájemci dům s nízkou energetickou náročností k následnému pronájmu bytových jednotek a komerčního prostoru, k zřízení ordinace nebo sídla firmy. Nabízí také kvalitní bydlení vícegenerační rodině.

Rezidence na Skalce
Rezidence na Skalce

Dům

Celková pronajímatelná plocha domu je 313,79m2. Velikost pozemku, který je součástí nemovitosti, je 465m2.

Velkou předností tohoto domu je možnost parkování na vlastním pozemku až 6 – ti osobních automobilů. K odpočinku a relaxaci poslouží klidová zóna v zadní části pozemku. Celý pozemek je oplocený, s přístupem pouze pro rezidenty.

Okolí

Východní část městského území Strašnice, jménem Skalka, kde se rezidence nachází je součástí městské části Praha 10. Historie zdejší zástavby začíná ve 30. letech 20. století, kdy začala výstavba rodinných domů v ulicích podél ulice Na padesátém. Na konci šedesátých let, společně s výstavbou sídliště zde vznikla i plná občanská vybavenost jako mateřská škola, základní škola, obchodní dům. V roce 1990 zde byla otevřena stanice metra A – Skalka.

Rezidence na Skalce